Ancere Termal Otel

Ancere Termal OtelHavza konum olarak Karadeniz Bölgesini Anadolu'ya bağlayan "boğaz" durumunda olması bu yerleşim yerine 712 ile 1174 yılları arasında ismine "Ancere"denmesine sebep olmuştur... ANCERE THERMAL HOTEL'İN ismi bu şekilde ortaya çıkmıştır.

Tesisimiz ulaşım açısından rahat bir güzergahta Ankara - Samsun anayolu üzerinde HAVZA merkezindedir. Samsun 84 km. ,Ankara 320 km. , Çorum 80 km. ,Amasya 50 km. , uzaklıktadır.Tesisimiz termal su kaynağı 1200 mt. dipten gelip , 580 mt. derinlikteki kuyulardan sondajlanmaktadır ve çıkış ısısı 54 derecedir.Otel bünyesindeki havuzlarda değişik ısılarda kullanıma sunulmaktadır.Y. Olimpik kapalı havuzda ve çocuk havuzunda 30 - 32 derece , bayan , bay hamam ve havuzlarında 40 - 42 derece , yüksek ısılı termal havuzları 45 - 50 derecedir. Kullanılan ısılara indirilmesi dinlendirilerek sağlanmaktadır.

Tesisimiz hakkında;

Tesiste 68 oda 170 yatak mevcuttur , odalar 66 standart iki ve üçer kişilik , 2 adet suit oda , iki çift kişilik ve çift banyolu odadan oluşmuştur. Odalarda tv , minibar , fön , uluslar arası telefon ve internet , 50 adet balkonlu oda , merkezi kalorifer ve 24 saat sıcak su mevcuttur. Konaklamalarda 0 - 6 yaş grubu çocuklar ücretsizdir , bunun üzerindeki yaş grubu normal ücrete tabi olacaktır. ( aynı odada kalınması kaydı ile ) Rezervasyonlarda opsiyon süre tanınmaktadır , özel dönemler ve yoğun sezonlarda peşinat talep edilir. Odalarda bornoz ( büyüklere ) , banyo havluları ve banyo terlikleri mevcuttur. Otelde konaklayan misafirler , özel banyolar , kese ve masaj hizmetleri haricinde tüm bölümlerden ücretsiz olarak yararlanabilir.

Otel Dahilinde ;

Lobi
Restaurant 180 kişi kapasiteli
Cafe - Bar
Gece kulübü 160 kişi kapasiteli
Toplantı salonu 120 kişi kapasiteli
Bayanlar hamamı + sauna + havuz
Baylar hamamı + sauna + havuz
Mescit
Çamaşırhane
Olimpik kapalı havuz
Özel Banyolar
Aletli Jimnastik salonu
Fizik Tedavi
Çocuk Oyun Bölümü
Tv. odası digiturk
Kuaför
Açık - kapalı otopark bulunmaktadır.
Ancere Termal Otel
Ancere Termal Otel
Ancere Termal Otel